کار در شرکت ما

قدرت اصلی شرکت ما همیشه کارکنان ما است. ما متعهد هستیم از طریق توسعه مشاغل، کیفیت محیط کار و تعادل کار و زندگی برای کارکنان خود ارزش ایجاد کنیم.

کارکنان ما مبتکران خود با نگرش توانا و روحیه کارآفرینی هستند. ما تلاش می‌کنیم تا در رفع نیازهای مشتریان پیشگام باشیم و راه حل‌های خلاقانه‌ای را ارائه دهیم که به آنها در تحقق اهداف تجاری خود کمک کند. از کارکنان عملیات تا ستادی، از رویکرد احترام به یکدیگر که  یک ارزش اساسی است پیروی می‌کنند.

همچنان که ما به رشد و گسترش خود ادامه می‌دهیم، ما دائماً در توسعه کارکنان خود سرمایه گذاری می‌کنیم و با استخدام متخصصان صنایع و استعدادهای جوان از طیف متنوعی از پیشینه‌های فرهنگی، تیم برنده می‌سازیم.

آینده ما

شرکت ما می‌فهمد که بهترین راه برای رقابتی کردن همیشه حرکت رو به جلو، می‌بایست تلاش روزافزون انجام داد. از آنجا که ما به رشد و گسترش خود ادامه می‌دهیم، از کسانی که به دنبال چالش‌های جدید هستند نیز استقبال می‌کنیم. ما برای کمک به استعدادهای جوان امروزی، از دانشجویان، فارغ التحصیلان تازه کار‌، تا بروشورهای دارای تجربه کار، برنامه‌هایی ویژه طراحی کرده‌ایم و به پرسنل موفق آینده شرکت می‌اندیشیم.

شرکت مهر نیک ستایش به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز خود از واجدین شرایط پس از ثبت نام الکترونیکی و بر اساس اولویت های مورد نیاز ، دعوت به مصاحبه می نماید.

متقاضیان در صورت تمایل می توانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند :

HR@IranWarehouse.Com